childSklep internetowy Smyk.com zorganizował promocję z okazji „Cyber Week”. Wybrane produkty z oferty sprzedawcy zabawek i akcesoriów dla dzieci dostępne są po obniżonej cenie. Zniżki sięgają nawet 60 %. Promocja dotyczy wyłącznie produktów kupowanych przez internet.

Promocja obowiązuje od 2 grudnia do 9 grudnia na stronie Smyk.com. Organizatorem promocji jest e-Commerce Services, do której należą wszystkie witryny e-comemrce grupy EM&F (Empik.com, Empikfoto.pl, Empiktravel.pl i Smyk.com). Zniżka obowiązuje na dowolną ilość zabawek i produktów dla dzieci oznaczonych rabatem do 60% taniej, znajdujących się w sprzedaży w sklepie internetowym Smyk.com z wyjątkiem produktów  oznaczonych jako „niedostępne”.

smyk
Promocja na stronie internetowej Smyk.com

Promocja „Cyber Week” zainspirowana jest tradycją „Cyber Monday”, która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i wiąże się ze zwyczajowym okresem zakupowym, który odbywa się po Dniu Dziękczynienia. Obroty sklepów stacjonarnych i internetowych osiągają wtedy rekordową wartość. Według raportu Adobe Digital Index 2013 w tym roku w sam „Cyber Poniedziałek” przyniósł amerykańskim sprzedawcom internetowym 2,29 miliardów dolarów obrotu, co stanowi wzrost o 16% w stosunku do roku ubiegłego. Ponieważ ubiegłoroczny „Cyber Monday” na Smyk.com przyniósł wysokie obroty, w tym roku firma zdecydowała się przedłużyć okres promocyjny na cały tydzień.

Smyk.com działa już od ponad dwóch lat. Liczba produktów, które można w nim nabyć, sięga obecnie blisko 60 tys. Oferta jest wciąż poszerzana o nowe kategorie. Obecnie oprócz produktów dla dzieci w przedziale wiekowym 0-14, dostępne są również ubrania i kosmetyki dla kobiet w ciąży i młodych mam. Średnio miesięcznie Smyk.com odwiedza blisko 400 tys. użytkowników, na Facebooku „lubi go” ponad 228 tys. fanów. Sklep Smyk otworzył ostatnio swój setny salon sprzedaży przy ul. Chmielnej w Warszawie. Odbyło się to w „Czarny Piątek”, dzień wyprzedaży i promocji, który następuje po amerykańskim Dniu Dziękczynienia.