W centrach handlowych firmy ECE Projektmangement, znajdujących się na terenie krajów CEE, polskie marki stanowią ważną grupę najemców. Około dziesięciu polskich marek można znaleźć chociażby w Galerii Ozas mieszczącej się w Wilnie na Litwie

Na pierwszym poziomie centrum handlowego znajdują się salony czterech polskich najemców. Salon marki Big Star, oferujący odzież jeansową, casualową i dodatki, znajduje się w sąsiedztwie sklepów Rieker oraz New Yorker. Na tym samym poziomie mieści się salon sieci Reserved, wchodzącej w skład grupy odzieżowej LPP. W sąsiedztwie sklepu znajdują się lokale Seppala oraz Centro. Pomiędzy salonami Peek&Cloppenburg i Tom Tailor ulokowany jest  sklep Mohito. Także na pierwszym poziomie mieści się salon polskiej marki odzieżowej Pretty One. Lokal usytuowany jest między salonami Celio a Esprit.

Na drugim poziomie klienci mają do dyspozycji między innymi sklep z meblami i wyposażeniem wnętrz sieci Almi Decor. Znajduje się on pomiędzy salonami Peek&Cloppenburg i Elegant Line. Na tym poziome mieście się również kolejny sklep grupy LPP – Cropp z odzieżą dla młodzieży. Sąsiaduje on ze sklepami Step Top i Buonumore. Listę polskich najemców w Galerii Ozas kończy sklep z kosmetykami kolorowymi polskiej marki Inglot, który mieści się pomiędzy salonami Vision Express a Miesto Pulsas.

Galeria handlowo-rozrywkowa Ozas oferuje swoim klientom sklepy najbardziej popularnych marek, a także lokale usługowe oraz pokaźną strefę food court, w której można znaleźć m.in. lokale gastronomiczne sieci KFC, Charlie Pizza, Beef You, Keba Fix, Homeburger. Dla klientów przygotowano parking na 2,5 tys. miejsc.