Z końcem listopada 2013 roku do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołączył kolejny już salon z modą męską – Enzo. W lokalu o powierzchni ponad 85 mkw. panowie znajdą szeroki wybór eleganckich koszul czy marynarek na każdą okazję

Obecna na polskim rynku od 1993 roku marka Enzo oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży męskiej charakteryzującej się nowoczesnym wzornictwem i modną kolorystyką. W otwartym w piątek 29 listopada 2013 roku salonie o powierzchni 85,81 mkw. poszukujący eleganckiego stroju panowie odnajdą bogatą ofertę koszul, marynarek czy krawatów w rozsądnej cenie. Salon Enzo oferuje również kolekcję odzieży casualowej oraz wysokiej jakości wyroby w nietypowych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni strój.

Salon Enzo

Enzo to już druga marka oferująca odzież męską, która dołączyła do grona najemców CH Auchan Bydgoszcz w tym miesiącu. W poniedziałek 18 listopada swój lokal w galerii handlowej otworzyła również marka Lavard.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i jest czynna 7 dni w tygodniu. Ofertę szybkich i komfortowych zakupów uzupełniają hipermarket i stacja benzynowa Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. Do Centrum Handlowego należy parking na 2,5 tys. miejsc, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferuje również bezpłatny plac zabaw dla dzieci.