Lokal Domino's Pizza
Lokal Domino's Pizza

Do tej pory pizzerie Domino’s były zlokalizowane tylko w Warszawie i okolicach. Z końcem listopada 2013 roku oddano do użytku pierwszy lokal sieci w Krakowie

Krakowski lokal to jedna z ponad dziesięciu tysięcy placówek międzynarodowej sieci, obecnej w 75 krajach. Lokal Domino’s Pizza w Krakowie jest zlokalizowany w CH Dekada przy ul. Stojałowskiego.

– Decyzja o otwarciu pierwszego lokalu poza Warszawą właśnie w Krakowie nie była przypadkowa. Miasto wspaniale się rozwija, a jego mieszkańcy znani są z przywiązania do produktów najwyższej jakości. Jesteśmy głęboko przekonani, że krakowiacy docenią nasze starania w dostarczaniu pizzy opartej na najlepszych składnikach – powiedział Maciej Jania, dyrektor zarządzający DP Polska SA.

Lokal charakteryzuje się ciekawym wystrojem, drewnianymi stołami i krzesłami oraz ceglanymi ścianami. Nieodłącznym elementem każdej pizzerii Domino’s – także w Krakowie – jest wielkie okno „pizza theatre”, przez które można obserwować cały proces powstawania pizzy.

Na całym świecie Domino’s Pizza jest znana z szybkiej dostawy – z polskich statystyk wynika, że średni czas, upływający od momentu złożenia zamówienia do odebrania gorącej pizzy, to nieco ponad 20 minut. Na takie standardy sieci (czas dostawy nieprzekraczający pół godziny) mogą liczyć także mieszkańcy Krakowa. Domino’s Pizza udostępnia także klientom unikalne narzędzie Pizza Tracker, dzięki któremu można śledzić stan zamówienia – od momentu przygotowania pizzy, aż do dostarczenia przez kuriera. Sieć oferuje także możliwość zamawiania pizzy bezpośrednio przez stronę www.dominospizza.pl oraz nowoczesną aplikację mobilną dostępną dla systemu Android.

W Polsce Domino’s Pizza ma obecnie 15 pizzerii zlokalizowanych w Warszawie i okolicach miasta.