Salon Intersport

Z końcem listopada 2013 roku został otwarty sklep sieci Intersport w krakowskim centrum handlowym Galeria Bronowice

Sklep w krakowskiej Galerii Bronowice to 33. salon sieci Intersport. Nowy salon ma 800 mkw. powierzchni. W sklepie po raz pierwszy zastosowano system oświetleniowy oparty o technologię LED.

W nowym sklepie system oświetlenia witryny, serwisu oraz powierzchni sprzedażowej został oparty w całości o technologię LED. To rozwiązanie gwarantuje wydajniejsze oświetlenie oraz większą – niż w konwencjonalnych źródłach światła – żywotność sprzętu. W sklepie zastosowano ledowe oprawy oświetlenia roboczego sali sprzedaży oraz tzw. projektory zapewniające kompleksowe oświetlenie witryny i doświetlenie wysokich ścian ekspozycyjnych.

Nowe rozwiązanie oświetleniowe przyniesie w przyszłości sieci Intersport duże oszczędności energii oraz zmniejszenie wydatków eksploatacyjnych. Okres gwarancji na oprawy i źródła światła jest bowiem znacznie dłuższy, a ich awaryjność – znacznie mniejsza.

W salonie wprowadzono także system meblowy zapewniający elastyczność sezonowej ekspozycji. Oferta odzieżowo-sprzętowa jest prezentowana w kornerach tematycznych.

Ponadto w Galerii Bronowice sieć Intersport Polska po raz pierwszy przygotowała dla kobiet Strefę Women z odzieżą sportową tylko dla pań.

Oprócz oferty towarowej salon w Galerii Bronowice oferuje także specjalne stanowisko do „Badania Stopy”, gwarantujące fachowy dobór obuwia biegowego. Serwis zlokalizowany w tym sklepie zapewnia podstawowe usługi serwisowe sprzętu sportowego oraz jest punktem przyjęć do maszynowego serwisu narciarskiego i snowboardowego, wykonywanego w salonie Intersport CH Zakopianka.