Galeria Renova

Otwarcie Galerii Renova nastąpiło 30 listopada 2013 roku. Obiekt do tej pory nosił nazwę Galeria Rembielińska, przy ul. Rembielińskiej 20, w Warszawie.

Otwarcie, liczącej 13 tys. mkw. galerii, przyciągnęło ponad 21 tys. odwiedzających.

Dawna Galeria Rembielińska, która ustąpiła miejsca Galerii Renova, nie tylko zmieniła logo i nazwę, ale również w ostatnich miesiącach przeszła prace remodelingowe, które objęły m.in. przebudowę sufitów w pasażu handlowym, wprowadzenie nowych dekoracji w korytarzach, strefach wejść i przestrzeniach parkingu, oraz mebli w kształtach nawiązujących do logotypu, w tym interesującego konceptu meblowego w niewykorzystanych dotychczas przestrzeniach pod trawelatorami.

Nowością w Galerii Renova jest stworzenie strefy mini food-court’u, której pierwotny projekt pasażu handlowego centrum nie zakładał. Od strony głównego wejścia do galerii, od ul. Rembielińskiej, powstała enklawa placówek gastronomicznych. Działa tu kawiarnia coffeeplace, Burger Mama, serwująca hamburgery, Noodle w Pudle z daniami kuchni tajskiej, a wkrótce dołączy również restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i polskiej.

Galeria Renova to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka, które należy do Grupy NAP Invest. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi PURE. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty restauracji i kawiarni, Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, banków, biura podróży i pralni.