Salon 4Faces
Salon 4Faces

4Faces to nowy koncept sklepów należący do firmy OTCF. Pierwszy sklep w tym formacie został otwarty w Poznaniu City Center, teraz przyszła kolej na Katowice. 4 grudnia w Galerii Katowickiej zostanie otwarty salon 4Faces o powierzchni 800 mkw.

Docelowo inwestor, firma OTCF, ma zamiar otworzyć pod marką 4Faces 25 salonów w największym miastach Polski, w 2 formatach – 400 lub 800 mkw., na przestrzeni najbliższych 5 lat. Pierwszy sklep to dopiero początek pracy nad konceptem – zespół 4Faces we współpracy ze specjalistami z Grupy Unity pracuje nad kolejnymi elementami projektu, takimi jak: e-commerce, dedykowane aplikacje na stole multimedialnym czy program lojalnościowy.

W koncepcie 4Faces, oprócz wyselekcjonowanej oferty handlowej, szczegółowo dopracowano kwestie ekspozycji i architektury salonu. W salonach 4Faces zastosowano najnowsze rozwiązania multimedialne – zamiast tradycyjnej witryny pojawia się videowall, rolę interaktywnego informatora o ofercie pełni multimedialny stół dotykowy, klasyczne ekspozytory zamieniają się w ekrany, a na podłodze pojawiają się interaktywne gry zręcznościowe – nie tylko dla dzieci. Za zaplecze technologiczne i multimedialne w projekcie odpowiedzialna była Grupa Unity – dostawca rozwiązań IT dla e-commerce na rynku polskim.

Ważnym elementem salonu 4Faces w Katowicach stanie się Body Center. To miejsce, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć rady specjalistów, ułożyć indywidualny plan treningowy lub program dietetyczny, dokonać analizy składu ciała, poznać swoją wydolność i kondycję.

Pracownicy Grupy Unity wraz ze współpracującymi partnerami odpowiedzialni byli zarówno za warstwę techniczną prezentowanych rozwiązań, jak i za dostawy sprzętu oraz konsultacje merytoryczne w zakresie wizualizacji projektu.

Salon 4Faces w Galerii Katowickiej oferuje klientom także usługi dodatkowe, jak: badanie biomechaniki stopy, testowanie obuwia, personalizację wkładek do butów czy personalizację odzieży sportowej.Salon 4faces