Wizualizacja marcredo Center Szczecin

Spółka elbfonds Development otwiera kolejny obiekt handlowy w Polsce.  – Już 5 grudnia br. o godz. 8:00 marcredo Center Szczecin przy ul. Struga 31 powita swoich pierwszych klientów. Bardzo cieszy mnie fakt, że tak silni najemcy, jak Media Markt i Decathlon, znajdują się w marcredo Center Szczecin. Jest to kolejna ważna inwestycja w naszym portfolio projektów. Kolejne centra marcredo Center są fazie realizacji – powiedział portalowi Retailnet Stephan Groht, założyciel i właściciel elbfonds

Obiekt marcredo Center Szczecin to retail park o powierzchni najmu około 14 tys. mkw. Mieści się przy ulicy Struga – jednej z najbardziej uczęszczanych dróg wjazdowych do Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych w mieście.

W marcredo Center Szczecin znajdują się: Media Markt (pow. 2180 mkw.), Decathlon, Jula, Czerwona Torebka (pow. 1137 mkw.) oraz liczne sklepy polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępny jest parking na około 400 miejsc.

Spółka elbfonds Development jest firmą specjalistyczną w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce i spółką córką Grupy elbfonds.

Na szczecińskim rynku funkcjonuje kilka obiektów handlowych, m.in.: Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy, Outlet Park Szczecin, Galeria Kaskada, CH Auchan Szczecin, Galeria Gryf, CH Turzyn, Stara Cegielnia, CH Ster.