Piotr Zieliński, Rossmann

6 lutego 2014 roku w warszawskim hotelu Hilton podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition poznamy zwycięzcę nagrody SCF Retailers Awards 2014 w kategorii The Best Manager of the Year 2014. Jednym z nominowanych do tej nagrody jest Piotr Zieliński, pełnomocnik zarządu ds. najmu Rossmann SDP sp. z o.o.

Do obowiązków Piotra Zielińskiego na obecnie zajmowanym stanowisku należy w głównej mierze pozyskiwanie oraz weryfikacja z zarządem spółki lokalizacji w centrach i galeriach handlowych, negocjacje warunków biznesowych oraz umów najmu. W Rossmann SDP sp. z o.o. pracuje od stycznia 2008 roku, zajmując od początku stanowisko pełnomocnika zarządu ds. najmu Rossmann SDP sp. z o.o.

Piotr Zieliński w branży nieruchomości pracuje od 1998 roku. W latach 1998–1999 jako dyrektor regionalny w Empiku odpowiedzialny był za rozwój regionu centralnego. Następnie, w latach 1999–2003, pracował jako Project Manager dla grupy EMF. W ramach swoich obowiązków pracował z firmami z USA oraz Francji nad nową koncepcją Ściany Wschodniej (Wars, Sawa, Junior ) i nowej koncepcji Smyka . Brał udział we wprowadzeniu do Polski marek głównie branży odzieżowej, tak jak Wallis, Zara, River Island, Esprit. W kolejnych latach zajmował się komercjalizacją powierzchni handlowej w centrach handlowych z ramienia wynajmujących.

Jury w składzie: Magdalena Frątczak, dyrektor CBRE; Klaudia Woźniak, dyrektor Colliers International; Ewa Ściubidło, Associate Director BOIG; Renata Kusznierska, DTZ; Piotr Kaszyński, Partner Cushman & Wakefield Polska; Mariusz Czerwiak, Associate Director Retail Agency Poland Jones Lang LaSalle; Maciej Celmer, dyrektor działu powierzchni handlowych Mallson, nominowało następujących kandydatów: Donat Ciepłuch, CCC; Andrzej Czarnecki, RTV Euro AGD; Wojciech Normand, Deichmann; Łukasz Orzechowski, H&M i Piotr Zieliński, Rossmann. Więcej informacji o SCF 2014 WE znajduje się na stronie scf2014winter.retailnet.pl.