Swiss w CH Galaxy

Od września do listopada 2013 roku firma PHU Jubiler sp. z o.o. otworzyła 8 salonów sieci Swiss oferującej zegarki znanych marek. Wszystkie nowe sklepy znalazły się w centrach handlowych, a każdy z nich – podobnie jak poprzednie lokalizacje – zajmuje średnio około 30 mkw.

– Ostatnie sklepy Swiss zostały otwarte w Galerii Bronowice w Krakowie oraz Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie. Wcześniej otworzyliśmy sklepy w Galerii Katowickiej, Poznań City Center, CH Riviera w Gdyni, CH Plac Unii w Warszawie oraz Galerii Trzy Korony. W październiku miało miejsce otwarcie w CH Solaris Center w Opolu – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Karina Waśkowska, manager butików Swiss. – W bieżącym roku nie planujemy kolejnych otwarć, ale za to w 2014 roku mamy w planach kilka kolejnych otwarć w centrach handlowych.

Wszystkie ostatnie salony sieci Swiss zostały otwarte w nowoczesnej, bardziej minimalistycznej odsłonie.

– Zdecydowaliśmy się wprowadzić nowy wystrój sklepów, który jest znacznie bardziej atrakcyjny dla klientów. W nowych salonach wykorzystaliśmy meble w kolorystyce bieli z dużą ilością srebrnych elementów. Dzięki temu sklepy Swiss mają minimalistyczny, a jednocześnie elegancki i nowoczesny wystrój – dodaje Karina Waśkowska.

Obecnie działa 81 salonów sieci Swiss, z czego większość znajduje się w centrach handlowych. Produkty znajdujące się w sieci sklepów można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego, w którym oferowane są zarówno produkty z najnowszych kolekcji, jak i wyprzedażowe.

Portfolio Swiss obejmuje prawie 40 marek zegarków oraz prawie 10 marek biżuterii słynnych i cenionych producentów. Sklepy Swiss oferują m.in. zegarki marek: Roamer, Fossil, Diesel, Giorgio Armanio, Michael Kors, Timex, Casio, Festina, Citizen, Skagen, S. Oliver, Gant, Adidas , Ice Watch, Police, Kenneth Cole czy Tommy Hilfiger.