Otwarcie marcredo Center Szczecin

Od 5 grudnia działa marcredo Center Szczecin, w którym znajdują się sklep Media Markt i Decathlon. Już wkrótce oferta zakupowa obiektu zostanie wzbogacona przez inne marki, m.in. Jula i Czerwona Torebka. Sklep Czerwona Torebka zostanie otwarty 21 grudnia br., natomiast Jula powita pierwszych klientów w marcu 2014 roku. W marcredo Center Szczecin znajdą się również inne sklepy polskich i zagranicznych marek

– Serdecznie zapraszam mieszkańców Szczecina i okolic do robienia zakupów świątecznych właśnie w naszym centrum. To również idealna okazja dla spóźnialskich, żeby kupić prezent mikołajkowy na 6 grudnia. Każde centrum, które otwieramy, jest dla mnie wyjątkowe, ale to przede wszystkim – ponieważ żadne inne ze zbudowanych w Polsce centrów handlowych grupy elbfonds nie jest tak blisko mojej ojczyzny. Wierzę, że oferta marcredo Center Szczecin przyciągnie także moich rodaków – powiedział Stephan Groht, założyciel i właściciel elbfonds.

Powierzchnia sprzedaży retail parku marcredo Center Szczecin wynosi około 14 tys. mkw. Obiekt mieści się przy ulicy Andrzeja Struga 31 – jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych. Dla klientów dostępnych będzie około 400 miejsc.

Inwestorem obiektu marcredo Center Szczecin są fundusze Direkt Invest Polen grupy elbfonds. Generalnym wykonawcą jest firma PBU Interbud-West. Inwestycję finansuje mBank Hipoteczny SA.

elbfonds Development sp. z o.o. jest wiodącą firmą specjalistyczną w obszarze wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych w Polsce: począwszy od wyboru i zakupu odpowiednich gruntów, poprzez indywidualny rozwój obiektów, osobiste pozyskiwanie i opiekę nad najemcami, aż do przekazania w pełni zrealizowanej nieruchomości handlowej inwestorowi.