Sklep 4F

Nowy salon 4F zostanie otwarty 7 grudnia br. w warszawskiej Galerii Mokotów, przy ulicy Wołoskiej 12. Sklep o powierzchni 174 mkw. jest 109. punktem tej marki na mapie Polski. 4F dynamicznie rozwija się na warszawskim rynku: znajduje się już między innymi w CH Arkadia, Reduta czy Warszawa Wileńska, a 20 grudnia planowane jest otwarcie w CH Wola Park

Elementem wyróżniającym salon 4F w Galerii Mokotów ma być multimedialna witryna, na której w kształcie logotypu wyświetlane będą sportowe materiały wideo.

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy, jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature. 4F produkuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w zgodzie z aktualnymi trendami mody, we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych. Produkty firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Marka 4F po raz kolejny w roku 2014 ubierze Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz odbywające się tam również Igrzyska Paraolimpijskie. Współpracuje także z najlepszymi sportowcami poprzez związki sportowe: Polski Związek Narciarski, Polski Związek Biathlonu i Polski Związek Lekkiej Atletyki.