Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców rozbudowywanego obecnie Gemini Park Bielsko-Biała dołączył multibrandowy salon odzieżowy Morani. W nowym sklepie firmy znaleźć można elegancką modę męską

Oferta modowa Gemini Park Bielsko-Biała 6 grudnia 2013 roku powiększyła się o markę Morani – salon multibrandowy. W salonie o powierzchni 85 mkw. firma oferuje odzież męską znanych i popularnych marek, tj. Bugatti, Pierre Cardin, Rey Jay, S4, Donders, Vestus, Tudor oraz Blue Green. Dodatkowo salon Morani w Gemini Park Bielsko-Biała świadczy także doradztwo w zakresie mody męskiej: ślubnej, wizytowej i weekendowej.

–  Gemini Park Bielsko-Biała  to nowoczesny i zarazem jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych na mapie Bielska. Doskonała lokalizacja i renoma tego centrum handlowego zadecydowały o powstaniu naszego salonu z modą męską właśnie w tym obiekcie – mówi Paweł Socha, prezes zarządu Modern Group sp. z o. o. – Jestem przekonany, że salon Morani będzie doskonałym uzupełnieniem oferty centrum i znajdzie uznanie wśród jego klientów – dodaje Paweł Socha.

Oferta Gemini Park Bielsko-Biała stale się powiększa. W ostatnim czasie grono najemców powiększyło się o salon RTV Euro AGD, restaurację Sushi, lodziarnię Grycan, kawiarnię The Coffee Factory, kawiarnio-lodziarnię Dolce Vita, salon e-papierosów marki Manso, Kolporter, Pizzę Dominium, sklep z markowymi artykułami sportowymi My Shop oraz Meblik – salon mebli dziecięcych. Swoje salony powiększyły także marki Martes Sport i Rossmann. W najbliższym czasie oferta obiektu powiększy się o kolejne znane sklepy. Umowy najmu podpisały m.in. marki Swiss i Teleakces.

–  Duża popularność Gemini Park Bielsko-Biała wśród sieci handlowych świadczy o silnej pozycji obiektu na rynku lokalnym. Z satysfakcją zauważamy, że najemcy doceniają duży potencjał rozbudowywanego obecnie centrum handlowego, który tworzy zarówno doskonała lokalizacja, jak i znacznie powiększona oferta handlowa – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie, której zakończenie planowane jest wiosną 2014 roku, obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.