Salon Douglas
Salon Douglas

Douglas, właściciel sieci perfumerii stacjonarnych i autoryzowanej e-perfumerii w Polsce, otworzył właśnie dwa nowe sklepy – w łomżyńskiej Galerii Veneda i krakowskiej Galerii Bronowice. Rok 2013 firma kończy z portfelem 109 perfumerii w 56 miastach

– Jesienią otworzyliśmy sześć sklepów: w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Gdyni i Łomży. Na przyszły rok planujemy otwarcie kolejnych 5–8 perfumerii, w tym również w mniejszych miastach oferujących wysokiej klasy powierzchnię handlową – powiedziała Agnieszka Mosurek-Zava, prezes Douglas Polska.

W Galerii Bronowice klienci mogą korzystać z warsztatów w Szkole Makijażu, a także zrelaksować się w gabinecie spa zlokalizowanym na terenie perfumerii. Oprócz tego oferowane są: manicure, pedicure i profesjonalna stylizacja brwi.

Douglas Polska  prowadzi sieć 109 perfumerii w 56 miastach. Sieć wynajmuje blisko 30 tys. mkw. powierzchni w centrach handlowych i lokalach przy ulicach handlowych. Szczególne miejsce w portfelu sklepów zajmuje Douglas House of Beauty w warszawskiej Arkadii – sklep flagowy o powierzchni 1,2 tys. mkw. W swoim asortymencie ma ponad 70 marek na wyłączność (m.in. Giorgio Armani Cosmetics, Bobbi Brown, La Mer, Tom Ford, Sensai Kanebo International). Douglas jest też właścicielem perfumerii internetowej. Sieć zatrudnia blisko 1,2 tys. osób. Na świecie funkcjonuje od ponad 60 lat.