Lokal Sevi Kebab

Spółka American Trading Company, właściciel sieci restauracji, uruchomiła dwa kolejne lokale usytuowane w nowo otwartej Galerii Bronowice w Krakowie. Są to placówki franczyzowe

Express Kuchnia Marche ma ponad 80 mkw. powierzchni, natomiast lokal Sevi Kebab – około 50 mkw.

To kolejne restauracje uruchomione w 2013 roku. Wcześniej sieć uruchomiła restauracje w Katowicach oraz Poznaniu – w galeriach Poznań City Center, Galerii Malta i CH Okrąglak, jak również  w Rzeszowie i Nowym Sączu. Do końca roku planowane jest jeszcze otwarcie nowego lokalu własnego Sevi Oriental w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie.

– Sieć Kuchnia Marche i Sevi Kebab są pożądanym najemcą w centrach i galeriach handlowych. Deweloperzy bardzo dobrze oceniają nasz koncept i coraz częściej są gotowi do negocjacji stawek czynszu dla wynajmowanych przez nas powierzchni. Ponadto Sevi Kebab i Kyuchnia Marche są generatorami ruchu w strefach food court i sami klienci często pytają o naszą obecność w kolejnych miastach – powiedziała w rozmowie z Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager, American Trading Company sp. z o.o.

Restauracje Express Kuchnia Marche oferują dania kuchni polskiej oraz różnych kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu w systemie na wagę przy określonej cenie za 100 gram. Lokale Sevi Kebab oferują dania kuchni tureckiej.

Placówki firmy American Trading Company znajdują się w większości dużych polskich miast – między innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie. Spółka rozwija koncept także w mniejszych miejscowościach

Firma American Trading Company rozwija koncepty gastronomiczne od ponad 20 lat. Obecnie w swoim  portfolio posiada 36 restauracji. Lokale charakteryzuje wysoki standard serwowanych dań w połączeniu z przystępnymi cenami. W lokalach z kuchnią orientalną pracują kucharze pochodzenia tajlandzkiego i tureckiego.