Galeria Wisła
Galeria Wisła

Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę oferującego usługi z branży turystycznej. Na pierwszym piętrze galerii rozpoczęło swoją działalność biuro podróży Itaka. – Biuro zajęło lokal o powierzchni 20 mkw. – powiedział Artur Koziński, przedstawiciel Galerii Wisła. – To drugie funkcjonujące biuro podróży na terenie Galerii Wisła. Na parterze znajduje się lokal marki Rainbow Tours. Dzięki połączeniu ofert obu touroperatorów klienci Galerii mają pełną paletę możliwości wyboru wyjazdów wakacyjnych

Biuro turystyczne Itaka powstało w 1989 roku. Obecnie ma ponad 110 salonów w Polsce. Swoim klientom oferuje wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie.

Otwarta w listopadzie 2008 roku i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie Galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na czterech kondygnacjach obiektu. Galeria Wisła mieści się w samym centrum dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tys. osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Ponadto w ofercie organizacji znajdują się także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. Obecnie CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multifunkcjonalne i biurowe oraz nieruchomości typu „stand-alone”.