Bocheńska Galeria Solna

Bocheńska Galeria Solna znajduje się w centrum miasta – przy Rynku oraz głównej arterii komunikacyjnej. W odległości kilkudziesięciu metrów od Galerii Solnej znajduje się zabytkowa Kopalnia Soli wpisana na listę UNESCO, co roku odwiedzana przez dziesiątki tysięcy gości z kraju i zagranicy

– W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni 4 tys. mkw. zaplanowano 28 sklepów i punktów usługowych. Oprócz marketu spożywczego w galerii znajdzie się również znana sieciowa drogeria, sieciowe sklepy z odzieżą, sklep sportowy, sklep RTV Euro AGD oraz restauracja i kawiarnia – mówi Michał Mazepa z MM Consulting, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu. Dodatkowo ofertę obiektu wzbogacą lokalni przedsiębiorcy.

– Budowa Galerii jest obecnie na ukończeniu, trwają ostatnie prace wykończeniowe. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami – dodaje Michał Mazepa.

Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2014 roku.

Bocheńska Galeria Solna swoim zasięgiem obejmie nie tylko Bochnię, ale również okoliczne miasta. Bliska odległość od Wieliczki, Niepołomic, Brzeska i Krakowa oraz położenie miasta przy trasie A4 sprawia, iż dotarcie do Galerii Solnej jest łatwe i komfortowe. Łącznie w zasięgu bezpośredniego oddziaływania galerii znajdzie się ponad 260 tys. osób.

Inwestorem Galerii jest firma Igloo – producent urządzeń chłodniczych.

MM Consulting jest firmą specjalizującą się w  komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Wspiera firmy zarówno w planowaniu, jak i tworzeniu nowych projektów. Oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce,  BlackRock Arenie w Świdnicy, MultiParku Stara Gorzelnia w Sieradzu, Galerii 11tka w Lublińcu i Centrum Handlowego w Tarnobrzegu.

Przedstawiciele MM Consulting będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Winter Edition. Swoje projekty zaprezentują na stoisku 5.3. Wydarzenie odbędzie się 6 lutego 2014 roku w Warszawie. Więcej szczegółów tutaj.