Galeria Korona Kielce

14 grudnia br. w Galerii Korona Kielce zostanie otwarty salon z obuwiem Ecco o charakterze wyprzedażowym

Lokal Ecco zajmie powierzchnię 60 mkw. w sąsiedztwie renomowanych marek – m.in. Giacomo Conti oraz Mexx. Dotychczas na terenie Galerii Korona Kielce na poziomie 0 funkcjonuje salon Ecco z najnowszymi kolekcjami firmy.

W ofercie nowego sklepu klienci znajdą kolekcje z poprzedniego roku – w tym buty i torby w cenach nawet o 60 proc. niższych. Ecco jest duńską firmą obuwniczą obecną na rynku od blisko 50 lat.

– Ecco to ważny najemca marki obuwniczej, który w ostatnim czasie zdecydował się na otwarcie salonu w Galerii Korona Kielce. W październiku bieżącego roku otwarty został także salon sieci obuwniczej Ryłko. Stale powiększająca się oferta dla naszych klientów sprawia, że wzrasta odwiedzalność naszej galerii. Miesięcznie ponad 500 tys. osób decyduje się na zakupy w naszym centrum. Dzięki ustabilizowanej pozycji i obiecującym prognozom wzrostu obrotów także nowi najemcy chętnie podejmują współpracę z kielecką galerią – mówi dla Retailnet Michał Góźdź, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Na powierzchni najmu liczącej ponad 37 tys. mkw. w Galerii Korona Kielce znajduje się ok. 140 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców są m.in. grupa Inditex, Intersport, Royal Collection czy Smyk Megastore.