Butik Hour Passion

Swatch Group otwiera pierwszy butik Hour Passion w Polsce. Butik ruszy w centrum handlowym Poznań City Center i zajmie powierzchnię 88 mkw. na poziomie +1. Otwarcie zaplanowano na 21 grudnia 2013 roku

Hour Passion to wyspecjalizowany, koncepcyjny sklep z zegarkami, oferujący produkty marek należących do Swatch Group: Longines, Rado, Tissot, Certina, Calvin Klein Watch and Jewelry, Swatch oraz Flik-Flak.

Hour Passion jest siecią sprzedaży bezpośredniej Swatch Group, producenta i dystrybutora zegarków. Zainicjowana w 2004 roku koncepcja Hour Passion zakłada tworzenie własnych, wyspecjalizowanych butików z zegarkami i biżuterią różnych marek Swatch Group z segmentów mid i high w centrach miast oraz lotniskowych butików oferujących bogatsze portfolio marek. W 2013 roku sieć tworzy ponad 50 butików w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Polsce, Stanach Zjednoczonych, Malezji i Chinach.

Butik Hour Passion
Butik Hour Passion

Butik w Poznań City Center charakteryzuje się kamiennymi okładzinami i drewnianymi podłogami. W salonie poszczególne przestrzenie sprzedaży zdominują charakterystyczne kolory, materiały oraz symbolika marek Swatch Group. We wnętrzu butiku znajdzie się także miejsce, w którym klient będzie mógł w wygodnym otoczeniu zrobić sobie krótką przerwę w zakupach.

Swatch, utworzony przez Nicolasa G. Hayeka w 1982 roku, jest szwajcarskim producentem zegarków i biżuterii oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Pierwszy zegarek Swatch pojawił się na rynku szwajcarskim w 1983 roku. W Polsce za rozwój sieci sklepów odpowiada firma The Swatch Group (Polska) sp. z o.o.