Salon Lancerto
Salon Lancerto

Firma Lancerto podpisała kolejną umowę najmu lokalu. Salon o powierzchni 104 mkw. zostanie otwarty 14 grudnia 2013 roku w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu i uzupełni ofertę centrum skierowaną do mężczyzn. Będzie to trzeci sklep marki Lancerto zaprojektowany i wykonany w nowym koncepcie

– Galeria Trzy Korony to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym widzimy ogromny potencjał. Liczymy na to, że dzięki tej lokalizacji nasza marka umocni się na terenie Małopolski – powiedział Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto.

Salon w nowej aranżacji wnętrza został zaprojektowany przez firmę Forbis Group. Salony w tym koncepcie, oprócz Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu, działają w Galerii Katowickiej oraz radomskiej Galerii Słonecznej.

Lancerto to polska marka specjalizująca się w produkcji odzieży męskiej klasy premium. Sieć Lancerto powstała w 2007 roku. Firma Lancerto SA zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony sieci mają od 80 do 120 mkw. powierzchni – w zależności od wielkości miasta. W ramach sieci funkcjonuje 31 salonów w centrach i galeriach handlowych.