Pako Lorente

15 grudnia 2013 roku w Centrum Handlowym M1 w Krakowie odbędzie się oficjalne otwarcie kolejnego salonu Pako Lorente. Strategia  spółki zakłada ekspansję w Polsce oraz za granicą

– Rok  2013 to kolejny bardzo rozwojowy rok dla Pako Lorente. Ostatnie półtora miesiąca to aż 6 nowych salonów w różnych częściach kraju. Ostatnie otwarcie w tym roku to ekskluzywny salon o powierzchni 156 mkw. w CH M1 w Krakowie – poinformował redakcję Retailnet Cezary Ziarkowski, reprezentujący firmę Pako Lorente.

– Plany na 2014 rok to 10 kolejnych lokalizacji w dużych miastach w Polsce oraz rozwój sieci salonów Pako Lorente na Litwie – zapowiedział Cezary Ziarkowski.

pako_lorente2

Ostatnio spółka informowała o otwarciu nowego salonu m.in. w CH Karolinka w Opolu, CH Riviera w Gdyni, Galerii Słonecznej w Radomiu oraz w CH Sarni Stok w Bielsku-Białej. Wszystkie nowo otwierane sklepy sieci mają około 100 mkw. powierzchni.

Marka Pako Lorente proponuje nowoczesną kolekcję ubrań dla mężczyzn. Obecnie w ramach sieci działa około 30 sklepów, w tym kilka własnych i ponad 20 franczyzowych. Sklepy sieci poza Polską działają także w Czechach i na Słowacji. Kolekcje marki dostępne są także w sklepach przedstawicieli na  Ukrainie, Węgrzech i w Norwegii. Oprócz sprzedaży tradycyjnej Pako Lorente od 2010 roku prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu online.