Galeria Narew w Łomży

Galeria Narew obejmie swoim zasięgiem 500 tys. osób i będzie projektem przyciągającym klientów z pobliskich miast – m.in. z powiatu łomżyńskiego (ponad 104 tys.) czy powiatu ostrołęckiego (ponad 84 tys. osób). Będzie to największa galeria handlowa dla mieszkańców Łomży, Ostrołęki, Zambrowa, Ostrowa Mazowieckiego czy Kolna. Do 10 minut jazdy samochodem galeria obejmie swoim zasięgiem 83 tys. osób. Od 10 do 30 minut jazdy autem obiekt obejmie zasięgiem 102 tys. ludzi, a od 30 do 60 minut – 313 tys. mieszkańców regionu.

Do grona najemców dołączyła marka Media Expert. Salon tej sieci zajmie powierzchnię 1,2 tys. mkw. Media Expert jest jednym z największych najemców powstającej w Łomży Galerii Narew. Będzie to również największy elektromarket tej sieci w mieście. Na powierzchni 1,2 tys. mkw. klienci znajdą około 20 tys. produktów. Mieszkańcy Łomży będą mogli nabyć tu sprzęt z kategorii najnowsze technologie multimedialne, laptopy, telefony, a także sprzęt z RTV/AGD.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ofertę naszego centrum wzbogacił market sieci Media Expert. Galeria Narew będzie największym obiektem w Łomży i w tej części regionu, dlatego staramy się o jak najbardziej zróżnicowaną ofertę dla naszych klientów. Zależy nam na tym, by klienci przyjeżdżający do Galerii Narew mogli zrobić kompleksowe zakupy spożywcze, odzieżowe, kosmetyczne, budowlano-dekoracyjne, ale także elektroniczne – mówi w rozmowie z Retailnet Ewa Wierzbowska z firmy Galeria Narew sp. z o.o.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, dalsze prace związane z budową Galerii będą kontynuowane przy odpowiedniej temperaturze zewnętrznej. Na terenie budowy wykonano już prace związane z wykonaniem fundamentów, przyłączy, a także elementów infrastruktury drogowej.

Galeria Narew w Łomży to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni 110 tys. mkw, z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów – m.in.: Real, Castorama, H&M, New Yorker, Media Expert, Centro, restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy Lumiere. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie ok. 1,4 tys. miejsc parkingowych. Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Eko System z Białegostoku, która w swoim portfolio posiada budynki, takie jak: Galeria Podlaska, Browar Poznań, Browar Białystok oraz Centrum Logistyczne Tradis.