Sklep online Apart

Firma Apart zaprezentowała sklep internetowy swojej sieci jubilerskiej, w którym można nabyć nie tylko biżuterię marki, ale także zegarki. Sklep online podzielony jest na trzy główne zakładki – Biżuteria, Obrączki i Zegarki. Nowa odsłona sklepu internetowego jest także bardziej przyjazna dla posiadaczy smartfonów i tabletów

– Sklep internetowy Apart z roku na rok notuje wzrost obrotów, następuje postęp technologiczny, tak więc staramy się umożliwić naszym klientom bardziej komfortowe zakupy. W nowej odsłonie usprawniliśmy też poruszanie się po stronie www.apart.pl – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Helena Palej z firmy Apart sp. z o.o.

– E-sklep Apart ma nowy, odświeżony, czytelniejszy layout, przyjazny także dla urządzeń przenośnych, jak tablety czy smartfony. Sklep internetowy jest też zintegrowany z portalami społecznościowymi. Można w nim obejrzeć duże zdjęcia biżuterii czy zegarków, usprawniliśmy nawigację i dostęp do poszukiwanego produktu, zaproponowaliśmy nowe opcje filtrowania – dodaje.

Sklep online Apart
Sklep online Apart

– Szybki dostęp do informacji umożliwia między innymi zadanie bezpośredniego pytania o dowolny produkt z katalogu. Mamy własną, dedykowaną platformę, przygotowaną specjalnie na potrzeby e-sklepu Apart, która jest systematycznie rozwijana. Przy projektowaniu zmian uwzględnione zostały sugestie klientów z ostatnich kilku lat – zapewnia Helena Palej.

Apart sp. z o.o. prowadzi sieć salonów jubilerskich. Obecnie działa 187 sklepów sieci Apart w całej Polsce. Większość z nich znajduje się w centrach handlowych zarówno największych, jak i średnich miast.