Salon 5.10.15.

Wraz z początkiem grudnia salon 5.10.15. w Galerii Wisła rozpoczął swoją działalność w nowej, dogodnej lokalizacji. Nowy sklep znajduje się na parterze Galerii na wprost wejścia do windy panoramicznej, w sąsiedztwie butiku Simple i kawiarni SO!COFFEE. Salon zajął lokal o powierzchni blisko 85 mkw. Asortyment sklepu doskonale uzupełnia ofertę obecnych w galerii marek z odzieżą dziecięcą: Quadri Foglio, Smyk czy Kornecki

Marka 5.10.15. istnieje już prawie od dwudziestu lat. Oferuje ubranka dla dzieci. Produkty są dostosowane do poszczególnych faz rozwoju dziecka. Sklep 5.10.15. w Galerii Wisła działa nieprzerwanie od otwarcia galerii w 2008 roku. Od 1 grudnia 2013 roku przyjmuje klientów w odświeżonej formie i nowej lokalizacji.

Otwarta w listopadzie 2008 roku i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. W ofercie Galerii znajduje się ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na czterech kondygnacjach obiektu. Galeria Wisła mieści się w samym centrum dzielnicy Płocka – Podolszycach. W odległości 10 minut jazdy samochodem od galerii mieszka 131 tys. osób. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem. Ponadto w ofercie organizacji znajdują się także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. Obecnie CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience”, obiekty multifunkcjonalne i biurowe oraz nieruchomości typu „stand-alone”.