C
Centrum Respublika, KANDevelopment

W centrum handlowo-rozrywkowym Respublika, jednym z największych obiektów na Ukrainie, swoje sklepy otworzą m.in.  Marc O’Polo, Ecco, Timberland, Clarks i Armani Jeans

– Centrum handlowo-rozrywkowe Respublika to jeden z najbardziej interesujących projektów w 2014 roku. To nowa generacja centrum handlowego, którego otwarcie będzie ważnym wydarzeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. Obiekt będzie przyciągał przede wszystkim nowoczesną koncepcją wszystkich salonów – powiedział Siergiej Batritdinov z MTI Company, firmy odpowiedzialnej za aranżację wnętrz w obiekcie.

– W centrum Respublika pojawią się dobrze znane marki modowe i obuwnicze, takie jak Intertop, Marc O’Polo, Ecco, Timberland, Clarks, Napapijri. Ofertę luksusowych marek reprezentować będzie butik z biżuterią Pandora. Nowi najemcy wynajmą łącznie 1, 5 tys. mkw. powierzchni – powiedziała Elena Kravtsova, szefowa działu komercjalizacji z Megapolishytlobud LLC.

Jednym z ważnych wydarzeń będzie także otwarcie drugiego na Ukrainie sklepu sieci Armani Jeans.

– To ważne wydarzenie dla ukraińskiego handlu detalicznego, gdyż marka Armani uosabia prostotę i elegancję. Klienci będą mieli dostęp do wszystkich linii i kolekcji, które Armani proponuje na całym świecie – powiedziała Anna Popruga z Działu Marketingu, KANDevelopment.

Respublika
Respublika

Centrum Respublika zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2014 roku. Obiekt ma 298 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 135 tys. mkw. GLA. W kompleksie znajdzie się 450 sklepów i ponad 50 punktów gastronomicznych. Wśród największych najemców są m.in. Auchan, Multiplex, Sport Life, Happylon, MegaIce. Inwestorem obiektu jest Megapoliszhytlobud LLC, deweloperem – K.A.N.Development, a generalnym wykonawcą – K.A.N.Stroy. Za projekt multifunkcyjnego  kompleksu odpowiada biuro architektoniczne Archimatika, a za komercjalizację – UTG LLC.

Osobą odpowiedzialną za leasing obiektu jest m.in. Alexey Pashunov, tel.: +38 044 499 62 54, mob.: +38 095 860 89 45, e-mail: [email protected]