Gemini Park Tarnów

Badura – polski producent obuwia – dołączył do grona najemców Gemini Park Tarnów, poszerzając tym samym ofertę modową centrum należącego do Gemini Holding. Nowo otwarty salon marki Badura jest jedynym sklepem tej  firmy w mieście

W nowym salonie firmy Badura o powierzchni ok. 70 mkw. znajduje się szeroki wybór skórzanego obuwia dla kobiet i mężczyzn, galanteria skórzana oraz akcesoria.

– Nowo otwarty sklep marki Badura w Gemini Park Tarnów to doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących modnego obuwia. Jest to jedyny nasz salon firmowy w tym mieście, dlatego liczymy, że spotka się z dużym zainteresowaniem klientów – mówi Rafał Nowak, dyrektor handlowy ds. rozwoju, Badura. – Mamy nadzieję, że doskonała lokalizacja obiektu i jego duża popularność, przyczynią się do wzrostu popularności naszej marki w tym regionie – dodaje R. Nowak.

W Gemini Park Tarnów na powierzchni 42,5 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Marka Badura stanowi uzupełnienie oferty obuwniczej, którą tworzą firmy: CCC, Deichmann, Gino Rossi, Heavy Duty, Kari, Neeco i Wojas.

W ostatnim czasie oferta centrum powiększyła się o sklep kosmetyczny Hebe, 4F, Quickside, Perfekt Serwis, znaną w regionie Cukiernię Kudelski oraz Alior Bank Express.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Centrum Handlowe Gemini Park ma ok. 80 tys. mkw łącznej powierzchni, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.