Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Rynek żywności ekologicznej w Polsce rozwija się. Dziś jest on wart ok. 700 mln zł i rośnie w tempie 15 proc. rocznie. To dlatego sieć delikatesów Organic Farma Zdrowia decyduje się na kolejne otwarcia

– W najbliższą sobotę ruszają dwa nowe sklepy. Jeden w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska – w samym sercu Pragi Północ, a drugi w regionalnym CH Riviera w Gdyni. Budujemy sieć zgodnie z potrzebami rynku. Mamy już 25 placówek stacjonarnych, a niedawno uruchomiliśmy sklep internetowy Organic24.pl – mówi Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia.

– Rozbudowaliśmy powierzchnię sprzedaży do 2 tys. mkw., co uważam za sukces na bardzo jeszcze młodym rynku ekożywności. Jako lider tego sektora wprowadzamy najwyższe standardy handlu kategorii specjalnej, czyli sprzedaży prowadzonej przez wysoko kwalifikowaną załogę. Przekłada się to zarówno na edukację klientów, jak i ciągłe kształcenie personelu. I mamy potwierdzenie o pozytywnym odbiorze społecznym. Gdy właściciele i zarząd CH Warszawa Wileńska podejmowali decyzję o rewitalizacji swojej galerii i szukali nowych najemców, kierując się wyłącznie do tych z najlepszą marką, zwrócono się do nas z zaproszeniem do współpracy – dodaje Sławomir Chłoń.

Delikatesy w warszawskim CH są jedenastą placówką w stolicy, a w CH Riviera – drugą w Trójmieście.

Oba sklepy będą oferować produkty ekologiczne od dostawców krajowych i zagranicznych, zarówno spożywcze, jak i kosmetyki oraz środki czystości. Będzie też dział poświęcony dzieciom.