Sklep Lilo

Krajowa spółka Avante zdecydowała się na otwarcie pierwszego sklepu pod szyldem Lilo z asortymentem dla dzieci. Sklep o powierzchni 160 mkw. znalazł się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Salon oferuje produkty dla najmłodszych klientów z wizerunkami postaci z najpopularniejszych obecnie bajek

Jak informują przedstawiciele spółki, marka Lilo posiada wyłączność na wykorzystanie wizerunków Angry Birds w Europie Środkowo-Wschodniej na artykułach tekstylnych. Jest także jednym z dystrybutorów produktów Disney, Warner Bros, Animal Planet, Pets Rock oraz iStyle w Polsce.

– Stawiamy na wizerunki znanych i lubianych przez dzieci bohaterów gier i bajek. Wiemy, że najmłodsi mają większe zaufanie do produktów, które są im znane – mówi w rozmowie z Retailnet Karina Malik, pełnomocnik zarządu spółki Avante.

Sklep Lilo
Sklep Lilo

Jak ustaliła redakcja Retailnet, firma planuje dalszą ekspansję na naszym rynku. Kolejne sklepy zostaną otwarte w 2014 roku.

– Planujemy otworzyć około 6–7 sklepów w centrach handlowych na terenie całego kraju. Interesują nas lokalizacje tylko w najlepszych galeriach handlowych. W pierwszej kolejności sklepy z logo Lilo będą otwierane w największych miastach kraju. Ponadto cały czas będziemy poszerzać asortyment o produkty z innymi wizerunkami znanymi dzieciom. Poza Angry Birds czy Hallo Kitty pojawią się niebawem produkty z logo Ferrari czy Pets Rock.

W sklepie Lilo można znaleźć między innymi odzież dla dzieci i modowe akcesoria z bohaterami kreskówek, ale także poduszki, ręczniki czy pościel. Sieć salonów Lilo rozwija firma Avante sp. z o.o.

Sklep Lilo
Sklep Lilo