Salon Marilyn
Salon Marilyn

Od początku listopada 2013 roku firma Marilyn otworzyła 4 sklepy w centrach handlowych, z czego dwie lokalizacje prowadzi firma, a pozostałe dwie – franczyzobiorcy

– Dwie własne lokalizacje zostały otwarte w listopadzie w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi oraz w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach. Łódzki salon został otwarty w formacie premium, w którym klientki mogą znaleźć najbardziej wyselekcjonowany asortyment najwyższej jakości. Salon ten zajął powierzchnię 45 mkw. – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Katarzyna Rezler, dyrektor handlowy Marilyn.

– W ubiegłym miesiącu otwarto też dwa salony prowadzone w oparciu o system franczyzowy. Jeden z nich znalazł się w Galerii 3 Korony w Nowym Sączu, a kolejny w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsko-Białej – dodaje.

Jak ustaliła redakcja Retailnet, firma Marilyn planuje kolejne otwarcia już na początku przyszłego roku.

– W roku kolejnym w pierwszej kolejności chcielibyśmy otworzyć sklep w CH Ogrody w Elblągu. Nowy sklep Marilyn zostanie też otwarty w pierwszych tygodniach 2014 roku w galerii na dworcu w Krakowie. W lutym chcemy otworzyć też sklep w CH Poznań City Center – twierdzi Katarzyna Rezler.

Firma Marilyn, oferująca damskie rajstopy, posiada sieć sklepów w centrach handlowych – 34 własne punkty sprzedaży i 12 punktów franczyzowych w formie sklepów i wysp. Firma współpracuje też z sieciami Rossmann, Auchan oraz z drogerią Natura. Marilyn współpracuje z kontrahentami m.in.: z USA, Niemiec, Irlandii, Francji, Rosji, Ukrainy i Litwy.