Kolekcja Sinsay

Polska grupa odzieżowa LPP planuje zakończyć bieżący rok z liczbą ponad 60 salonów Sinsay zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma w najbliższych dniach otworzy jeden salon w Polsce oraz dwa w centrach handlowych na terenie Rosji

– Do końca roku planujemy dwa otwarcia Sinsay w Rosji. Pierwszy sklep znajdzie się w CH Aura w miejscowości Yaroslavl, ale także planujemy otwarcie sklepu Sinsay w galerii handlowej w Krasnodarze. Z kolei w Polsce ostatni sklep w tym roku naszej sieci zostanie otwarty w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu – mówi w rozmowie z Retailnet Marta Filipczak z firmy LPP.

W listopadzie 2013 firma otworzyła 10 sklepów Sinsay. Obecnie w Polsce działa 56 salonów tej sieci. Wszystkie zlokalizowane są w centrach handlowych. Marka dostępna jest także w galeriach handlowych na terenie Rosji, Litwy i Czech.

Pod koniec października br. firma LPP uruchomiła sklep internetowy marki Sinsay. Działa on na tej samej platformie, która obsługuje sklep online innej marki grupy – Reserved.

Marka Sinsay weszła na polski rynek w bieżącym roku. Jest to brand oferujący odzież dla dziewcząt i młodych kobiet w grupie wiekowej 15–24 lata, ze szczególnym uwzględnieniem licealistek. Salony Sinsay mają powierzchnię od 200 do 400 mkw.

CH Aura w Yaroslavlu oferuje swoim klientom 60 tys. mkw. powierzchni na 4 poziomach. Obiekt posiada łącznie 220 sklepów. Wśród najemców jest wiele marek, które do tej pory nie były obecne w miejscowości. Galeria oferuje około 850 miejsc parkingowych, a swoim zasięgiem obejmuje około 730 tys. ludzi.

Galeria Krasnodar znajduje w centrum miasta. W obiekcie znajdują się sklepy najbardziej popularnych marek, w tym grupy Inditex, Mexx, Celio, Mango, Gerry Weber, Adidas, DKNY Jeans. W obiekcie klienci mają do dyspozycji kilka salonów polskiej grupy odzieżowej LPP.