Pepco
Pepco

Firma Pepco nie zwalnia tempa rozwoju w naszym kraju. Do końca roku zaplanowano bowiem 11 otwarć nowych salonów w różnych lokalizacjach

– W Polsce nasza firma wciąż stawia na zróżnicowane lokalizacje. Nowe sklepy Pepco są więc otwierane zarówno w centrach handlowych, jak i przy atrakcyjnych ulicach, w domach handlowych czy przy hipermarketach. W Czechach i na Słowacji decydujemy się obecnie na otwarcia tylko w obiektach handlowych – mówią w rozmowie z Retailnet przedstawiciele firmy Pepco.

W grudniu bieżącego roku sklepy sieci zostaną otwarte w miejscowościach: Wodzisław – CH Karuzela, Radom – CH Hop Stop, Będzin – CH Kaufland, Łódź – DH Teofil, Praszka, Murowana Goślina, Strzelin, Ełk, Milicz czy Dąbrowa Tarnowska.

W ubiegłym miesiącu firma otworzyła 8 nowych sklepów dyskontowych w Polsce. Jak już informowaliśmy, w grudniu 2013 roku firma Pepco otworzy 4 sklepy na terenie centrów handlowych w Czechach i na Słowacji.

W Polsce działa obecnie 475 salonów Pepco. Na Słowacji otwarto do tej pory 22 sklepy sieci, a w Czechach działa 5 sklepów.