Sklep Martes Sport

Firma Martes Sport w grudniu otworzy 4 nowe salony. W ostatnich dniach rozpoczął działalność sklep sieci o powierzchni 847 mkw., który znalazł się Centrum Handlowym Bonarka City Center w Krakowie. Salon znalazł się na pierwszym poziomie w otoczeniu sklepów Smyk Megastore, Sizeer, 4F czy Big Star

– Od początku grudnia 2013 roku otworzyliśmy poza Krakowem także dwa inne salony Martes Sport. Znalazły się one w Wodzisławiu w CH Karuzela oraz w Sosnowcu w obiekcie Fashion House. Do końca roku otworzymy jeszcze jeden sklep, który znajdzie się w galerii Poznań City Center – mówi w rozmowie z Retailnet Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Obecny rok firma zakończy z liczbą 69 sklepów Martes Sport i 9 sklepami outletowymi Hi-Tec. Spółka jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami sportowymi. Firma otwiera salony o wielkości od 270 do ponad 2 tys. mkw. W sklepach Martes Sport znajdują się produkty m.in. takich marek, jak: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Elbrus, Salomon, Ecco, Merrell, Kross, The North Face, Brugi, Head, Atomic, Rossignol, Blizzard, Uwex, Carrera, Viking.