Robert Kubiak, Savills

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills (Real Estate Management Services) na stanowisku Associated Director, szef Działu Finansów i Systemów Biznesowych

Robert Kubiak będzie odpowiadał za nadzór nad zespołem zarządców nieruchomości ds. finansów oraz wdrożenie i rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w Savills. Kubiak specjalizuje się w zarządzaniu informacją, w szczególności w raportowaniu komercyjnym i finansowym, budżetowaniu, sprawozdawczości finansowej i due dilligence. Będzie on pracował nad usprawnieniem procesów biznesowych, w tym – przepływu informacji i dokumentów.

Robert Kubiak ma ośmioletnie doświadczenie w zakresie finansów i systemów informatycznych w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w DTZ jako kierownik w dziale finansowym ds. obsługi kluczowego klienta – CBRE Global Investors (poprzednio ING REMS). Na tym stanowisku odpowiadał za zarządzanie zespołem finansowym, który świadczył usługi finansowe pięciu centrom handlowych oraz trzem budynkom biurowych, w tym Centrum Handlowemu Złote Tarasy w Warszawie.