Sukcesja

Siedem kolejnych firm dołączyło do grona najemców łódzkiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja. Są wśród nich marki nieobecne dotychczas w Łodzi oraz jedna nowa na polskim rynku. Wzbogacą ofertę handlową, rozrywkową i gastronomiczną

Nowoczesna kręgielnia o powierzchni 3134 mkw. zajmie dwupoziomowy lokal w strefie rozrywkowo-rekreacyjnej, w której znajdą się także 9-salowe kino Helios i największy w Polsce klub Pure Jatomi Fitness. Do dyspozycji gości będzie m.in.: 26 torów bowlingowych (14 na dolnym i 12 na górnym poziomie), stoły bilardowe, bar, taras z wyjściem na zielony ogród oraz sala bankietowa z widokiem na panoramę miasta. Na wyższej kondygnacji przewidziana jest specjalna strefa dla VIP-ów.

Na poziomie -1 galerii handlowej zostanie otwarty salon Carry (969 mkw.), popularnej polskiej marki modowej, oferującej odzież o swobodnej stylistyce, projektowanej z myślą o szerokim odbiorcy.
Ofertę gastronomiczną powiększą dwa nowe lokale – pierwsza w Łodzi restauracja Papa Jack (201 mkw.), serwująca dania kuchni amerykańskiej i meksykańskiej, oraz kawiarnia BLeaf (100 mkw.), pierwszy lokal nowej marki na polskim rynku.

Pako Lorente, producent odzieży męskiej, otworzy w Sukcesji dwa salony – jeden ze swoją sztandarową ofertą (98 mkw. na najniższej kondygnacji) i drugi pod szyldem nowej marki, nieobecnej jeszcze na rynku (76 mkw. na parterze). Firma nie ma dotychczas sklepów w Łodzi. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji koszul wizytowych, ale od pięciu lat poszerza asortyment.

Na parterze galerii handlowej zostanie też usytuowany salon Apart (140 mkw.) z biżuterią i zegarkami. Marka istnieje od 30 lat, prowadzi około 190 firmowych sklepów stacjonarnych oraz internetowy.

Nowy salon telefonii komórkowej Play (34 mkw.) znajdzie się natomiast na poziomie + 1.

Sukcesja powstaje przy al. Politechniki 5, blisko ścisłego centrum miasta, w sąsiedztwie kampusu Politechniki Łódzkiej, Międzynarodowych Targów Łódzkich i nowego osiedla mieszkaniowego. Będzie w pełni „zielonym” obiektem, pierwszym tego typu w regionie z certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Wśród kluczowych najemców są m.in. Helios, Rossmann, Piotr i Paweł, Avans, Top Secret i pięć marek modowych grupy LPP.