Sklep RTV Euro AGD

E-sklep sieci RTV Euro AGD w okresie przedświątecznej gorączki zakupów wprowadził darmową usługę, która pozwala na odbiór wybranego towaru już w godzinę od zarezerwowania go na Euro.com.pl

Klienci sklepu internetowego Euro.com.pl, rezerwując produkt przez internet lub telefon komórkowy, mogą skorzystać z opcji ekspresowego odbioru zakupów w sklepie stacjonarnym. Usługa jest prosta – robiąc zakupy, należy wybrać produkt i zarezerwować go w sklepie oznaczonym logo usługi „Odbierz za godzinę”.

W ciągu godziny otrzymamy potwierdzenie, iż towar oczekuje na nas w wybranej placówce. Usługa „Odbierz za godzinę” jest bezpłatna, a jeśli produktu nie ma w wybranym przez nas sklepie, możemy sprawdzić jego dostępność w sąsiednim sklepie RTV Euro AGD lub skorzystać z opcji transportu do domu. Usługa „Odbierz za godzinę” dostępna jest od godzin otwarcia sklepów stacjonarnych do godziny przed ich zamknięciem we wszystkich 206 sklepach stacjonarnych w 120 miastach Polski.

– Nasze obserwacje rynku e-commerce wskazują na to, że najbardziej wrażliwymi punktami zakupów przez internet są czas dostawy i opłata za przesyłkę. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższy komfort zakupów, wprowadzamy bezpłatną usługę, dzięki której klient otrzymuje towar błyskawicznie i bez opłat za transport. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki stałemu rozwojowi naszej sieci sklepów stacjonarnych i funkcjonalności sklepu internetowego – mówi Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu sieci.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, rozszerzenie gwarancji czy montaż).