KiK

W połowie grudnia 2013 roku oddano do użytku kolejny sklep należący do niemieckiej sieci dyskontowej KiK. Nowy salon mieści się w Przemyślu

KiK zlokalizowany w Galerii Sanowej w Przemyślu to 33. sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 390 mkw.

– Klienci chętnie wybierają produkty dostępne w naszej sieci. Wyznajemy filozofię, iż moda i tekstylia wcale nie muszą być drogie, co spotyka się z uznaniem naszych klientów. Standardy te chcemy promować we wszystkich regionach Polski, dając klientom możliwość wyboru spośród bogatej oferty odzieży i artykułów gospodarstwa domowego – zaznacza Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

– Przemyśl to doskonałe miejsce do realizowania strategii sieci KiK. Dostrzegamy w tym mieście perspektywy rozwoju, które są dla nas bardzo ważne przy wyborze odpowiedniej lokalizacji przeznaczonej na nasze sklepy. Chcemy wykorzystać ten potencjał, szerząc wśród mieszkańców przyjętą przez naszą sieć filozofię, że zakupy można zrobić „korzystnie, modnie, z pomysłem” – podkreśla Kulik.

Nowo otwarty sklep KiK oferuje zarówno odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Ostatnio na liście nowo otwartych salonów znalazły się także m.in. sklepy w Galerii Dębickiej, w parku handlowym w Będzinie, ciechanowskim marcredo Center oraz galerii handlowej Tu i Teraz w Ełku. W planach spółki jest także oddanie do użytku jeszcze w tym roku nowych sklepów w Goleniowie w Galerii Mini Park, w parku handlowym Stop Shop w Mławie, w CH Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, a także w Bydgoszczy i Konstantynowie Łódzkim.

Sieć KiK tworzy obecnie ponad 3,2 tys. sklepów, rozlokowanych w 9 krajach Europy: Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech, w Słowacji i Holandii. Właściciele sieci KiK sukcesywnie poszerzają liczbę dyskontów na terenie Polski.