Salon Alles

W Arkadach Wrocławskich rozpoczął działalność handlową salon marki oferującej bieliznę dla pań. Sklep Alles o powierzchni 70 mkw. znajduje się na parterze tuż przy wejściu do centrum handlowego – od ul. Nasypowej

Nowa marka wzbogaciła ofertę handlową Arkad Wrocławskich o elegancką bieliznę w przystępnej cenie. Marka Alles posiada w swojej ofercie szeroką gamę bielizny, m.in. dla przyszłych i karmiących mam, elegancką w stylu glamour, klasyczną oraz bieliznę dla Amazonek. Firma P.P.H.U Alles Alicja Wojciechowska poza sklepem w Arkadach Wrocławskich posiada także jeden sklep w łódzkim centrum handlowym Manufaktura.

W ostatnim czasie w Arkadach Wrocławskich pojawiła się także marka obuwnicza Deichmann. Lokal tej firmy o powierzchni 423 mkw. znalazł się na poziomie 0 galerii.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W obiekcie znajduje się też centrum rekreacyjne Fitness Academy oraz 10-salowe kino sieci Multikino. Największą atrakcją centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, które mierzy 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości oraz waży 200 ton.

LC Corp SA kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Nieruchomości firmy znajdują się między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdańsku oraz ich okolicach. Większościowym akcjonariuszem LC Corp SA jest Leszek Czarnecki, kontrolujący również m.in. grupę finansową Getin Holding SA.

Arkady Wrocławskie
Arkady Wrocławskie