Butik Ceremony w Londynie

Spółka Wójcik Fashion, właściciel sieci Ceremony, zamierza otwierać nowe sklepy za granicą. – W tym roku uruchomiliśmy dwa sklepy w Pradze (Czechy), jeden znajduje się w centrum handlowym, a drugi przy ulicy. Natomiast w Wielkiej Brytanii otworzyliśmy salon przy jednej z londyńskich ulic – powiedział redakcji Retailnet Marek Szostak, dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu Wójcik Fashion Group sp. z o.o.

– Marka Ceremony jest również dostępna w dwóch lokalizacjach na Ukrainie: w Kijowie i we Lwowie. Mam już podpisaną kolejną umowę najmu w powstającym centrum handlowym we Lwowie. W 2014 roku planujemy rozwijać sieć we Włoszech, Niemczech, Rosji, na Ukrainie oraz w Rumunii. W Polsce chcielibyśmy uruchomić butik w warszawskiej Galerii Mokotów – dodał Marek Szostak.

Wójcik Fashion Group sp. z o.o. działa na rynku od 1987 roku. Do firmy należą trzy polskie marki – Wójcik, Hot Oil oraz Ceremony. Pierwsza z nich oferuje ubrania dla dzieci w wieku od 0,5 roku do 12 lat w segmencie marek premium. Hot Oil to ubrania w stylu young casual dla młodych osób w wieku 7–14 lat. Ceremony to marka z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci od momentu urodzenia do ukończenia pierwszego roku życia. Spółka za granica otwiera butiki Ceremony na zasadzie franczyzy,  a w kraju – własne.  Średnia powierzchni salonów wynosi 70 mkw. W Polsce jedyny salon mieści się w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center.