Budowa Galerii Bronowice
Budowa Galerii Bronowice

Ofertę handlową nowo otwartej Galerii Bronowice w Krakowie wzbogaciły kolejne sklepy. Grono najemców uzupełniły Butik I Like, sklep z obuwiem Kulig i City Sport. W najbliższy weekend, 21 grudnia, zostaną uruchomione dwa kolejne: Bartek oraz sportowy Sizeer

– Dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszej galerii odpowiadała jak najliczniejszemu gronu klientów. Myślę tu zarówno o tych, którzy w ciągu tych kilku tygodni od otwarcia już u nas byli i zdążyli nas polubić, jak i o nowych, których zachęcamy coraz szerszą ofertą – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice. – Wkrótce czekają nas kolejne otwarcia – dodaje.

Łączna powierzchnia nowych sklepów to ponad 600 mkw. Największa z nich, prawie 250 mkw., należy do City Sport.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką.

Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.