Salon Sizeer

Po ekspansji marki Sizeer na rynku polskim przyszedł czas na ekspansję zagraniczną. Do 74. salonów stacjonarnych dołączył właśnie kolejny, 75., który jest pierwszym sklepem marki w Berlinie

Właściciel marki Sizeer, firma Marketing Investment Group (MIG), poinformowała o otwarciu pierwszego salonu stacjonarnego marki na rynku niemieckim. Salon Sizeer został zlokalizowany w berlińskim centrum handlowym Gropius Passagen, które mieści się w dzielnicy Bezirk Neukolln. Jego powierzchnia to 100 mkw.

Niemieccy klienci galerii znajdą w ofercie salonu Sizeer brandy takie, jak Nike Sportswear, Lacoste, adidas originals, Converse, Vans, Reebok, Puma, Timberland czy New Era.

Sizeer to marka multibrandowa oferująca produkty w stylu lifestyle i sportstylowym. Można tu znaleźć najbardziej kultowe modele sneakerów, które cieszą się popularnością na całym świecie, a także modną odzież i akcesoria.

– Jednak Sizeer to nie tylko punkt handlowy z kultowymi, młodzieżowymi produktami. To przede wszystkim pierwszy salon w Berlinie, do którego zapraszamy różne osobowości posiadające pasje. Sizeer to także pionier w działaniach visual merchandisowych. Zakupy w naszych salonach uprzyjemni Green Wall – zielona ściana z żywymi kwiatami, która przeistacza salon w oazę relaksu. Green Wall sprawia, że teren handlowy wypełnia się naturalnym mikroklimatem. To przyroda, świeżość i aktywność przeniesione do przestrzeni sklepu. W takim otoczeniu zakupy robi się naprawdę przyjemniej – poinformowali przedstawiciele spółki MIG.

Właścicielem wszystkich salonów Sizeer jest Marketing Investment Group Sp. z o. o. S.K.A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear, a także właściciel sieci salonów Symbiosis i 50 style.