Wizualizacja Galerii Warmińskiej

Dwie kondygnacje zajmie kolejny najemca Galerii Warmińskiej – klub fitness Kinetic. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu

– Kinetic zajmie 1,5 tys. mkw. Będzie to pierwszy klub marki w województwie warmińsko-mazurskim o tak dużym metrażu – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director spółki Libra Project, odpowiedzialnej za proces komercjalizacji Galerii Warmińskiej.

Kinetic na rynku funkcjonuje od 6 lat. Posiada dwa kluby fitness – jeden w Olsztynie, przy ul. Piłsudskiego, drugi natomiast został niedawno otwarty w Ostródzie.

– W ciągu 6 lat funkcjonowania zebraliśmy doświadczenie, które przekładamy na wysoką jakość obsługi klientów, zgodnie z najwyższymi standardami branży fitness, opartymi na kierunkowym wykształceniu trenerów oraz nowoczesnych zajęć, prowadzonych przez wyselekcjonowanych instruktorów, z użyciem najwyższego poziomu sprzętu, dostępnego na rynku – mówi Adriana Godlweska, manager Kinetic.

Dwukondygnacyjny klub fitness w Galerii Warmińskiej wyposażony zostanie w park cardio, park maszyn oraz strefę funkcjonalną.

– W chwili obecnej jesteśmy na etapie rozpoznania, na podstawie którego zdecydujemy, jakie usługi zaproponujemy klientom Galerii Warmińskiej. Jesteśmy pewni, że do momentu otwarcia będziemy mogli zaskoczyć ich jeszcze nowocześniejszymi zajęciami. Galeria Warmińska bez wątpienia zajmie pozycję lidera wśród najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Olsztynie. Istotnym dla nas faktem był także brak problemów z miejscami parkingowymi – tak podpisanie umowy najmu uzasadnia Adriana Godlewska.

Coraz bardziej prawdopodobne jest, że Galeria Warmińska w Olsztynie pierwszych klientów zaprosi we wrześniu 2014 roku. Obiekt o powierzchni całkowitej ponad 116 tys. mkw. będzie miał 170 punktów handlowych i usługowych, w tym 9-salowe Multikino oraz kręgielnię.

Proces komercjalizacji inwestycji wartej 100 mln euro jest już na finiszu. Do wynajęcia pozostały ostatnie lokalizacje. Do tej pory na liście najemców centrum handlowo-rozrywkowego można znaleźć marki z kraju i z Europy, m.in.: H&M, Reserved, Zara, New Yorker, Smyk Megastore, Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Massimo Dutti, Zara Home, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home & You, Martes Sport, Sephora, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Pretty One, Pierre Cardin. W przypadku większości z wymienionych najemców będą to jedyne salony w regionie.