Sklep Toys”R”Us

Od początku 2013 roku firma Toys”R”Us otworzyła w Polsce 4 sklepy z zabawkami. Każdy z nich znalazł się w centrum handlowym. W rozmowie z Retailnet Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce, zapowiedział jeszcze jedno otwarcie w 2013 roku

– Do końca roku otworzymy jeszcze jeden sklep naszej sieci. Znajdzie się on w krakowskim Centrum Handlowym Krokus i zajmie powierzchnię około 2 tys. mkw. Sklep zostanie otwarty po świętach. Obecnie ustalamy też strategię działania na 2014 rok, ale nie możemy jeszcze zdradzić naszych planów – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce.

Sklepy sieci Toys”R”Us znajdują się obecnie w centrach handlowych w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Lublinie, Rzeszowie i Wrocławiu.

Toys”R”Us Poland sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów Toys”R”Us, które w Polsce zajmują od ok. 1,3 tys. do ok. 2 tys. mkw. powierzchni.

Poza produktami dla dzieci znanych i renomowanych producentów firma w swoich salonach oferuje także artykuły własnych marek  – tj.: Babies”R”Us, Air Zone, Avigo, Bruin Infant, Bruin Preschool, Dream Dazzlers, Edu Science, Fast Lane, Home Depot, Just Like Home, Pavilion, Play On, Sizzlin’ Cool, Stats, Totally Me!, TM!, True Heroes, Universe of Imagination, You & Me.