Groupon srzedaż internetowa

Groupon wprowadził nową wersję swojej aplikacji mobilnej na platformę iPad, od teraz umożliwiającej przeglądanie i kupowanie najlepszych ofert w atrakcyjnych cenach także użytkownikom w Polsce.

Najważniejsze zmiany i innowacje wprowadzone w nowej wersji aplikacji Groupon na iPady to między innymi:

  • nowy przejrzysty interfejs użytkownika, łatwy w nawigacji oraz umożliwiający szybkie i wygodne kupowanie i realizację ofert,
  • pełne zarządzanie kontem użytkownika i zakupionymi kuponami,
  • możliwość wyszukiwania punktów realizacji ofert,
  • możliwość kupowania i wysyłania zakupionych ofert w formie spersonalizowanych prezentów.

Wraz z nową wersją aplikacji na platformę iPad, Groupon rozszerza portfolio dostępnych rozwiązań mobilnych, umożliwiając skorzystanie z serwsu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Aplikację umożliwiającą dostęp do społeczności ponad 60 mln użytkowników mobilnych Groupon można znaleźć na  iTunes App Store.

Groupon jest liderem na rynku ofert lokalnych. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje usługi, podróże i produkty na całym świecie w atrakcyjnych cenach. Firma oferuje usługi i produkty w kilku kategoriach tematycznych: najciekawsze oferty w mieście znajdziemy na Groupon Local, propozycje podróży na Groupon Travel, a bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping. Groupon świadczy także usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im zestaw usług i narzędzi służących bardziej efektywnemu prowadzeniu biznesu, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży.