Maciej Kiełbicki, Mayland RE

Przyszły rok zapowiada się bardzo pracowicie dla firmy Mayland Real Estate. Firma skupi się na budowie krakowskiego centrum handlowego i na przygotowaniach do realizacji kolejnych galerii. Ponadto firma chce poszerzyć zakres swoich usług na rynku centrów handlowych

– Rok 2014 dla Mayland zapowiada się jako okres wytężonej pracy we wszystkich aspektach działalności. Jesteśmy znani jako deweloper i kontynuacją działań w tym zakresie będzie rozpoczęcie prac budowlanych krakowskiej Serenady. Jesteśmy też mocno zaangażowani w kolejne projekty, a budowę dwóch z nich planujemy rozpocząć już w 2015 roku – mówi w rozmowie z Retailnet Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający, członek zarządu Mayland RE.

– Ubiegły rok był też dla naszej spółki owocny, jeśli chodzi o zarządzanie. Portfolio zarządzanych przez nas obiektów rozszerzyło się o kolejne 80 tys. mkw. powierzchni najmu. Cały czas skupiamy się nad rozszerzeniem naszej oferty. Oprócz autorskiego programu booster – mającego na celu zwiększenie wartości danego obiektu handlowego – Mayland rozpocznie oferowanie swoich usług w zakresie wynajmu oraz doradztwa na rzecz innych podmiotów. Wynika to głównie z potrzeb rynku i zapytań, które otrzymujemy. Nasz zespół jest już na to przygotowany – dodaje Maciej Kiełbicki.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland w październiku 2013 roku zakończył rozbudowę centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego Riviera w Gdyni, które z powierzchnią GLA 70 tys. mkw. stało się największym centrum handlowym na Pomorzu. W najbliższych latach spółka planuje budowę kolejnych centrów handlowych.