Prezentmarzen.pl to działający na rynku od 2009 roku serwis internetowy, który właśnie otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny w Poznaniu. W Poznań City Center dostępnych jest w sprzedaży bezpośredniej ponad sto voucherów w formie oryginalnych prezentów

Serwis, jak poinformowali przedstawiciele marki, rozwija się bardzo dynamicznie. Swój pierwszy stacjonarny punkt otworzył w Poznaniu, ze względu na strategię marki. Rozpoznawalne fioletowo-białe stoisko zostało zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji, zgodnej z koncepcją wizualizacji brandu. Prezentmarzen.pl w swoim punkcie oferuje setki niezapomnianych emocji, które można zrealizować nie tylko w Poznaniu, ale także na terenie całej Polski. Dostępne są również karty podarunkowe oraz tzw. Boxy – oferujące od 21 do 24 propozycji, aby osoba obdarowywana mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada.

Niewątpliwym atutem zakupu stacjonarnego, jak poinformowano, jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady wyspecjalizowanych konsultantów, którzy na stoisku pomagają dobrać odpowiedni podarunek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy. Dodatkowo każdy z voucherów i kart podarunkowych może zostać zapakowany w oryginalne pudełko prezentowe.

– Podążając za najnowszymi trendami, chcieliśmy wyjść naprzeciw klientom i dostosować możliwość zakupu niezapomnianych emocji w zależności od preferencji. Internet zapewnia dużą wygodę w realizacji: można kupić podarunek, nie wychodząc z domu, jednak słuchając rad klientów, zauważyliśmy, iż istnieje również potrzeba punktu bezpośredniego – mówi Kornel Piesio, reprezentujący markę prezentmarzen.pl.

„Podaruj emocje w prezencie” to motto marki prezentmarzen.pl, która w swojej ofercie posiada zarówno niestandardowe propozycje – jak lot prawdziwym samolotem myśliwskim MIG – 15 Fagot, osiągającym prędkość nawet do 1100km/h, jak i bardziej klasyczne prezenty, jak np. pakiety SPA, dostosowane do potrzeb indywidualnego klienta.