Laurence Paquet, Immochan

Laurence Paquet została nowym dyrektorem generalnym Immochan Polska, jednego z czołowych właścicieli i zarządców centrów handlowych w Polsce. Na stanowisku zastąpiła Benoit Charles, który kontynuuje karierę w Immochan International

Laurence Paquet dołączyła do Grupy Auchan we Francji w 1988 roku. W 1992 roku rozpoczęła współpracę z filią Immochan, by wkrótce objąć stanowisko dyrektora Działu Prawnego, następnie – dyrektora Działu Prawnego i Finansowego. W 2010 roku została dyrektorem Regionu Immochan Francji zachodniej, zarządzając 32 centrami handlowymi.

Nowa dyrektor Immochan objęła stanowisko 1 października 2013 roku, zastępując na stanowisku Benoit Charles, który po 6 latach spędzonych w Polsce wrócił do Francji, by pełnić funkcję dyrektora rozwoju, promocji i budowy galerii handlowych w ramach Immochan International. Jego rola będzie polegać na wspieraniu międzynarodowych zespołów Immochan w projektowaniu i konstrukcji centrów handlowych, tak by stały się miejscem przyjaznym, nowoczesnym, odpowiadającym standardom zrównoważonego rozwoju i ekologii.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu ok. 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.