Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group

– Shopping Center Forum Winter Edition 2014 to nasze drugie doświadczenie związane z tą imprezą. Wcześniejsza edycja targów wzbudziła nasze zainteresowanie, dlatego też postanowiliśmy tym razem rozszerzyć udział o własne stoisko. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jest to największa tego typu impreza nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej. Tym samym jest to doskonała okazja do zaprezentowania odbiorcom oferty Forbis Group – powiedział portalowi Retailnet Marcin Powierza, dyrektor zarządzający Forbis Group

– Shopping Center Forum wspomaga również kierunkowanie działań naszej firmy. Jednocześnie jest to szansa na spotkania ze specjalistami, którym branża retail nie jest obojętna. Ponadto zyskujemy możliwość przedstawienia najważniejszych projektów, jakie ostatnio zrealizowaliśmy. Będziemy mogli również przybliżyć te realizacje, nad którymi obecnie pracujemy. Takie wydarzenie nie tylko ułatwia nawiązanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych, ale także pozwala poznać oczekiwania rynku, dzięki czemu z kolei możemy lepiej rozwijać naszą ofertę. Liczymy, że nadchodzące Forum będzie równie owocne, jak poprzednia edycja. Jednocześnie chcielibyśmy, aby targi te były stałym punktem kalendarza branżowego – dodał Marcin Powierza.

Forbis Group działa na rynku polskim i międzynarodowym, ma na swoim koncie szereg aranżacji salonów odzieżowych, akcesoryjnych i gastronomicznych marek z segmentu premium, jak również sklepów wielkopowierzchniowych, a także wyspecjalizowanych pracowni czy gabinetów. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów z odzieżą, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, które odbędzie się w Warszawie 6 lutego, spółka Forbis Group na stoisku 2.3 zaprezentuje swoją ofertę kompleksowej realizacji powierzchni handlowo-usługowych.