Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Oferta rozbudowywanego obecnie centrum handlowego Gemini Park Bielsko-Biała powiększy się o plac zabaw dla dzieci Rajska Wyspa. Nowy najemca to wynik realizacji strategii stworzonej w celu poszerzenia oferty obiektu dla rodzin z dziećmi

Kino, sklepy z odzieżą dziecięcą i zabawkami, cukiernie i lodziarnie oraz salon z meblami dla dzieci to obecna oferta Gemini Park Bielsko-Biała przeznaczona dla najmłodszych bywalców centrum.

W marcu 2014 roku rodzinna oferta obiektu wzbogaci się także o Rajską Wyspę – bezpieczny, nowoczesny plac zabaw o powierzchni 146 mkw. Na jego terenie znajdą się tropikalne labirynty, baseny z kolorowymi kulkami, zjeżdżalnie, magiczne tunele oraz inne urządzenia dla dzieci.  Będzie to pierwszy plac zabaw tej firmy.

– Dla młodych, w pewnym sensie debiutujących przedsiębiorców, wsparcie oraz doradztwo doświadczonych ludzi, z którymi mogę współpracować, odegrało decydującą rolę w podjęciu decyzji o wyborze miejsca na rozpoczęcie nowego biznesu – mówi Małgorzata Nowak, prezes spółki Rajska Wyspa.

W wyborze lokalizacji istotne były także duże możliwości obiektu, na które zdaniem najemcy wpływ ma kilka czynników.  – Potencjał Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała wynika z bardzo dobrej lokalizacji, doboru znanych i prestiżowych marek oraz profesjonalnej kadry zarządzającej – dodaje Małgorzata Nowak.

Nowy salon zabaw dziecięcych to wynik realizacji strategii, zgodnie z którą po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała będzie dysponowało w pełni rodzinną, bogatą ofertą skierowaną do kobiet, mężczyzn i dzieci. Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie, której zakończenie planowane jest wiosną 2014 roku, obiekt będzie posiadał jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o 40 lokali. Nowa powierzchnia będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na dopełnienie oferty modowej oraz usługowej.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.