Salon Play w Parku Handlowym Auchan Bielany

Z końcem 2013 roku do grona najemców Parku Handlowego Auchan Bielany dołączył salon Play. Najemca zajął lokal o powierzchni ponad 34 mkw. Sieć telefonii komórkowej Play istnieje na rynku od 2005 roku i należy do jednej z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce

Salon o powierzchni 34,16 mkw. otwarty 20 grudnia 2013 roku w Parku Handlowym Auchan Bielany, to już drugi – obok salonu Plusa – lokal, w którym odwiedzający galerię mogą znaleźć telefon.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni handlowej 20,3 tys. mkw. (GLA) mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. W obiekcie znajduje się ponad 80 sklepów znanych marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. Przy Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz Media Markt i Meble Agata. Centrum handlowe posiada 3,4 tys. miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku.

Salon Play w Parku Handlowym Auchan Bielany
Salon Play w Parku Handlowym Auchan Bielany

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.