Z początkiem 2014 roku została uruchomiona nowa strona internetowa Galerii Młyńskiej. – Przeprowadzone zmiany w Galerii Młyńskiej w zeszłym roku, a także wprowadzenie nowych marek odzieżowych uczyniło z galerii „modne centrum miasta”. Strona internetowa – jako wizytówka galerii – również musiała przejść swoistą metamorfozę – powiedział Bogdan Jasiewicz z Galerii Młyńskiej

– Zerwaliśmy z utartymi schematami strony centrów handlowych i skoncentrowaliśmy się na tym, co jest dostępne w Galerii Młyńskiej i czym interesują się przychodzący do nas raciborzanie. W chwili obecnej na stronie internetowej naszej galerii każdy znajdzie coś dla siebie.

– Znajdują się tam informację o aktualnych kolekcjach modowych najemców oraz oczywiście o promocjach cenowych. Jednakże znajdziemy tam również porady stylistki – eksperta w dziedzinie stylizacji, doboru kolorów, fasonów czy też dodatków, a także stylizacje tygodnia. Wszystkie pokazane stylizacje, wraz z cenami produktów, dostępne są dla klientów w Galerii Młyńskiej.

– Nie jest to koniec zmian, ponieważ dążymy do tego, aby strona galerii była jeszcze bardziej interaktywna, co pozwoli raciborzanom pokazywać własne stylizacje czy też opisywać własne pomysły na modę. Już dziś zapraszamy do zapisania się na newsletter, co pozwoli być na bieżąco z modą, aktualnymi promocjami czy też wydarzeniami w Galerii Młyńskiej. Dla użytkowników newslettera będą również konkursy i specjalne nagrody – dodał Jasiewicz.

Galeria Młyńska, należąca do grupy Caelum Development, zarządzana jest przez CREAM. Obiekt jest zlokalizowany tuż przy raciborskim rynku. Powierzchnia całkowita galerii to 4,2 tys. mkw., a powierzchnia najmu – 2,8 tys. mkw. W galerii znajdują się 22 sklepy.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje usługi z zakresu zarządzania. Ponadto w ofercie organizacji znajdują się także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań deweloperskich i project management. Obecnie CREAM zarządza portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce.